Lucie Vondráčková se stane novou tváří šperků Trollbeads a X by Trollbeads pro Českou republiku a Slovensko, se kterými ji spojuje hlavně její ženskost a hravost. V průběhu roku se představí v kampaních pro jednotlivá roční období, stejně jako na dalších společných akcích.

Focení proběhlo při Lucčině návštěvě u příležitosti vyhlášení Slavíků spolu s fotografem Janem Tůmou a pod taktovkou stylisty Stana Steinera. Kreativní tým završovala vizážistka a kadeřnice Marta Santorová.

Kampaň šperků Trollbeads je zaměřena na něžnou romantiku doplněnou Lucčinou až neskutečnou energií. Vznikla tak velice moderní, mladistvá a zároveň ženská kombinace, kterou si zamilují ženy všech věkových skupin.

X by Trollbeads, neboli „Céčka 21. Století,“ jsou světovou novinkou mezi šperky a jejich kampaň je pojata v městském klubovém stylu, v kombinaci s černou kůží a dalším party oblečením. Lucka těmto šperkům vtiskla elán a svého muzikálního a hereckého ducha.

„Všechno se vrací. Céčka nabrala druhý dech a z barevné radosti se stal skvělý módní doplněk. Fandila jsem jim tehdy a držím jim palce i dnes,“ uvedla Lucka během aranžování šperků pro focení, ve kterých se objevila také v magazínu TOP Star na TV Prima.